Novinky

TOP KEMP s mladými automechaniky

TOP KEMP s mladými automechaniky

TOP KEMP s mladými automechaniky

Vzdělávání nových generací automechaniků je pro nás dobrou investicí do budoucnosti, proto jsme byli rádi, že jsme společně s Akademií řemesel Praha - Střední školy technické mohli uskutečnit TOP KEMP.

Během 3 dnů jsme žákům a žákyním akademie v praxi představili moderní IT technologie v obsluze a servisu nákladních vozidel, seznámili je s vozovým parkem firmy, a tak dostali reálnější představu o možnostech moderní obsluhy v nákladní dopravě a manipulace s návěsy vzhledem k jejich technické konstrukci. Příjemně nás překvapilo, že se k řemeslu dostávají i šikovné dívky, které v oboru předčí své kolegy chlapce.

První den jsme v interaktivním workshopu žáky seznámili se specifiky a odlišnostmi kamionové dopravy s využitím moderních technologií. Workshop vedl jednatel firmy pan Pavlíček a připravil skupinu na další dny vedené již v praktickém duchu.

Druhý den TOP KEMPu žáci navštívili naše provozní prostředí v Kralupech nad Vltavou, kde si prošli celý vozový park firmy a jednotlivé značky tahačů. Náš tým zde pro žáky připravil i kombinace souprav s ukázkami zapojení a odpojení tahače s návěsem. Skupinka se také seznámila s částmi tahačů, návěsů a přívěsů. Prakticky jsme jim předvedli moderní vybavení kabiny tahače, prostory v servisních halách a také měli možnost vidět úložiště pneumatik a logistiku skladu náhradních dílů.

Třetí den jsme pustili žáky a žákyně k dílu. Pod vedením vedoucího servisu a hlavního mechanika plnili žáci přímo v halách servisního oddělení praktické úkoly - běžné menší opravy části tahačů a návěsů. Aby měla skupinka objevování technického vybavení a zázemí našeho servisu pestřejší, plnili úkoly s bodovým ohodnocením. Nejlépe a s nejvyšším bodovým ohodnocením splnila úkoly žákyně - jediná dívka ve skupině - ještě jednou gratulujeme! Děkujeme Akademie řemesel Praha - Střední škola technická za skvělou spolupráci a budeme se těšit na další nadšenou mladou generaci automechaniků a automechaniček!

 

Tým JP Spedition & Transport

 

Kontakty

Telefon: +420 737 246 660

E-mail: info@jpspedition.cz

Adresa

JP Spedition & Transport

Vodárenská 732

278 01, Kralupy nad Vltavou

Abychom vám zajistili lepší zážitek z prohlížení našich stránek, používá tento web soubory cookies. Více informací.