Novinky

SPŠ dopravní - Košíře

SPŠ dopravní - Košíře

SPŠ dopravní - Košíře

Dne 11.9. jsme v JP Spedition  přivítali žáky Střední průmyslové školy dopravní – z Prahy 5. Do Kralup nad Vltavou přijelo 22 žáků s pedagogickým doprovodem. Žáci studují obor – automechanik.

Úvodem opět pohovořil jednatel společnosti Jan Pavlíček. Seznámil studenty s kolegy a hovořil o naší firemní politice, představách a „trnité“ cestě k úspěchu.

Žáci byli podrobeni teoretické části a krátkému představení společnosti a poté se přesunuli do venkovních prostor k praktické, zábavnější části exkurze. Zde měli možnost navštívit vozový park a taktéž si prohlédnout  kamiony nejen z dálky, ale mohli do nich i nastoupit a detailněji si je prohlédnout. Během prohlídky jim naši zaměstnanci předvedli kurtování nákladu, plachtování a trpělivě zodpovídali všechny dotazy.

V servisu jim naši mechanici ukázali prostory, vybavení dílny, seznámili je s běžnými úkony, které zde v Kralupech provádíme a co vše se mohou v našem servisu pod vedením zkušených techniků naučit. V JP se snažíme využívat nejnovější technologie se kterými bychom rádi  seznámili i studenty během odborného výcviku. Doufáme, že si žáci odnesli z exkurze jen ty nejlepší zážitky a budou mít zájem o odborný výcvik, právě u nás v Kralupech.   

Věřím, že pro všechny zúčastněné byla exkurze zážitkem a každý si z ní pro sebe odnesl něco zajímavého.

Těšíme se na Vás!

Kontakty

Telefon: +420 737 246 660

E-mail: info@jpspedition.cz

Adresa

JP Spedition & Transport

Vodárenská 732

278 01, Kralupy nad Vltavou

Abychom vám zajistili lepší zážitek z prohlížení našich stránek, používá tento web soubory cookies. Více informací.