Novinky

S JP máte vždy přesné informace

S JP máte vždy přesné informace

S JP máte vždy přesné informace

Znáte to čekání ve frontě u přepážky v bance nebo na poště? Když na nás konečně dojde řada, většinou si již nepamatujeme, co vlastně potřebujeme řešit… Všechny nás spojuje to, že neradi čekáme. A všechny společnosti, které dokážou tohle vyřešit, spojuje spokojenost jejich zákazníků.

Dnešní svět plný různých technologií tomuto nahrává a pomáhá tyto situace řešit. Jinak to není ani u nás v JP Spedition & Transport. Ve světe nákladní dopravy bývá největším zdržením čekání na množství papírů a celá administrativa kolem zakázky. Rozhodli jsme se nebýt součástí tohoto kolotoče a přišli jsme s řešením. Každý náš řidič je vybaven tabletem s možností naskenování dokumentů. Díky tomuto získává zákazník ihned po vyložení zboží přehled a potvrzení všech dokladů. Má jistotu, že všechno proběhlo v pořádku a náklad je bezpečně na svém místě. Odpadá mnohodenní čekání na dodání dokumentace, celá kontrola i fakturace probíhá online. Proces přepravy se tak značně zrychluje.

Toto je jenom jedním z mnoha technologických řešení, kterými zefektivňujeme procesy v dopravě. Máme radost, že se náš svět dopravy neustále rozšiřuje o nové zákazníky i zaměstnance, kteří se ztotožňují s naší filozofií a vítají inovace i špičkovou kvalitu. Tenhle systém je českým, námi vyvinutým programem, díky kterému zdokonalujeme český trh a stáváme se konkurenceschopnými zahraničním dopravcům. Nechceme ale stoupat sami, a proto nabízíme program na prodej i ostatním dopravcům.  Těšíme se na všechny, kteří se k nám chtějí přidat a vstoupit tak do nové dimenze ve světě dopravy.

Kontakty

Telefon: +420 737 246 660

E-mail: info@jpspedition.cz

Adresa

JP Spedition & Transport

Vodárenská 732

278 01, Kralupy nad Vltavou

Abychom vám zajistili lepší zážitek z prohlížení našich stránek, používá tento web soubory cookies. Více informací.