Novinky

Návštěva Ateliéru 6tej smysl

Návštěva Ateliéru 6tej smysl

Návštěva Ateliéru 6tej smysl

První dva listopadové víkendy jsme strávili v prostředí Atelieru 6tej smysl, který se věnuje lidem s mentálním nebo jiným handicapem. Toto místo, kam jsme vyrazili s úmyslem pomoci a rozdat alespoň pár úsměvů, se nám stalo inspirací.  Čekalo nás úžasné prostředí plné energie, ze které budeme ještě dlouho čerpat my sami. Atelier 6tej smysl objevuje v lidech to, co v nich nikdo nevidí a pomáhá jim měnit k lepšímu svůj svět i svět okolo nich. Právě proto jsme s Atelierem navázali dlouhodobou spolupráci - hledáním toho nejlepšího v lidech, posouváme v JP Spedition & Transport kupředu svět dopravy, bezpečnosti, slušného chování a sdílíme se světem své talenty.

Návštěva Atelieru byla pro nás krásným zážitkem, během kterého jsme měli možnosti zapojit se do práce a klienti Ateliéru nám svou srdečností opět připomněli, proč v JP Spedition & Transport děláme věci jinak.    

 

Tvůrčí Atelier 6tej smysl byl založen v roce 2011 jako výtvarně keramická dílna pro lidi s mentálním nebo jiným postižením. V současnosti nabízí terapeutické dílny i chráněná pracovní místa, pořádá tvůrčí dílny v rámci festivalů a výstav zaměřených na uchování tradičních řemesel, spolupracuje se školami a školkami, klienti pravidelně vystupují se svým hudebním či divadelním programem na kulturních akcí.

V Atelieru 6tej smysl si klienti sami vyberou, čemu se chtějí věnovat. Nabídka je široká: divadlo, muzicírování, keramická dílna, tkalcovské techniky, výroba šperků, linoryty a jiné tiskařské techniky a v neposlední řadě specialita ateliéru - zpracování ovčího rouna, od samotného stříhání, praní, kramplování, barvení, přes spřádání (např. na klasickém kolovratu), nebo plstění, až po širokou škálu výrobků z opravdové přírodní ovčí vlny.

Další informace o akcích, kurzech nebo fotogalerii naleznete na http://www.atelier6tejsmysl.cz

Kontakty

Telefon: +420 737 246 660

E-mail: info@jpspedition.cz

Adresa

JP Spedition & Transport

Vodárenská 732

278 01, Kralupy nad Vltavou

Abychom vám zajistili lepší zážitek z prohlížení našich stránek, používá tento web soubory cookies. Více informací.