Novinky

Mladým patří budoucnost!

Mladým patří budoucnost!

Mladým patří budoucnost!

Mladým patří budoucnost! Jejich dravost a ambice můžou změnit svět a my v JP Spedition & Transport doufáme, že to tak i bude. Zároveň ale bereme na sebe i kus odpovědnosti za to, jak bude svět v budoucnu vypadat. Proto se mladým lidem, studentům věnujeme a na odborném výcviku v našem servisu z nich děláme profesionály ve svém oboru.

Když se k tomu přidá podpora školy, vzniká silné spojení, které klade studentům pod nohy pevnou půdu, na které mohou stavět svůj život a přesvědčení. Právě takovéto spojení vzniklo spoluprací JP Spedition & Transport s Akademií řemesel Praha. S velkou radostí vnímáme, že se školou sdílíme hodnoty, které posouvají studenty kupředu a dělají z nich opravdové šampiony.

Vyvrcholením prvního roku spolupráce bylo slavnostní odhalení pevného billboardu v prostorách školy, který symbolizuje společný cíl – podporu výjimečných lidí, kteří chtějí změnit svět. Odhalení se ujal ředitel školy Ing. Drahoslav Matonoha spolu se zástupcem JPST Mgr. Jaroslavem Fílou. Studenti, vedení školy spolu s Bc. Kateřinou Bínovou i zástupce Národního ústavu pro vzdělávání Ing. Bohumil Krajča ocenili poselství billboardu velkým potleskem.

S radostí tak sledujeme, jak se hodnoty, ve které v JP Spedition & Transport věříme, šíři a nalézají své místo právě ve školách. Jsme hrdí na to, že můžeme být součástí rozvoje mladých lidí. Jejich chuť do práce nás nabíjí energií a neustále nám připomíná, proč jsme vlastně odborný výcvik otevřeli. Proto nabíráme na praxi další studenty a těšíme se na každého jednoho, který se k nám přidá, a stane se tak plnohodnotným členem našeho týmu – ve výjimečné firme, která podporuje výjimečné lidi.     

Kontakty

Telefon: +420 737 246 660

E-mail: info@jpspedition.cz

Adresa

JP Spedition & Transport

Vodárenská 732

278 01, Kralupy nad Vltavou

Abychom vám zajistili lepší zážitek z prohlížení našich stránek, používá tento web soubory cookies. Více informací.