Novinky

JP vize v SOU a SOŠ Neratovice

JP vize v SOU a SOŠ Neratovice

JP vize v SOU a SOŠ Neratovice

Tibetský duchovní vůdce Dalajláma řekl: „Sdílejte svoje poznatky. Je to způsob, jak dosáhnout nesmrtelnosti.“

Naše filosofie a vize pomalu začíná měnit svět v našem okolí. Cíl je ale mnohem dál – měnit k lepšímu postupně celý svět. Právě toto je důvod, proč jsme začali spolupracovat se školami a otevřeli jsme pro studenty odborný výcvik. Je to místo, kde jim předáváme naše hodnoty a s radostí sledujeme, jak si uvědomují důležitost svojí práce.  

Díky spolupráci se školami tak můžeme položit základ generace mladých lidí, pro které je prioritou bezpečí, ekologie a lidskost na silnicích. Tyto vnímavé studenty nalézáme ve školách, které mají stejné hodnoty jako my. Silného spojence pro uskutečnění této vize jsme našli v SOU a SOŠ Neratovice. Při příležitosti oslav 20. výročí založení školy jsme jako její sponzor slavnostně odhalili a odevzdali billboard, který znázorňuje vzájemnou spolupráci, filosofii a určuje směr, kterým se společně ubíráme.

Billboard, který je natrvalo umístěn v prostorách školy, slavnostně odhalili zástupce společnosti JP Spedition & Transport Mgr. Jaroslav Fíla MBA a ředitelka SOU a SOŠ Neratovice Ing. Marcela Hrejsová. Odhalení doprovázel potlesk všech zúčastněných hostů, kterými byli vedení školy, ředitelé základních a středních škol, zástupci městského úřadu a zřizovatele školy, zástupci sponzorů a nadací i zástupce Poslanecké sněmovny PČR.

Věříme, že i toto spojení společnosti JPST a SOU a SOŠ Neratovice pomůže vychovat generaci mladých lidí, kteří změní svět. Škole přejeme do dalších let mnoho úspěchů a již teď se těšíme na další spolupráci.

Kontakty

Telefon: +420 737 246 660

E-mail: info@jpspedition.cz

Adresa

JP Spedition & Transport

Vodárenská 732

278 01, Kralupy nad Vltavou

Abychom vám zajistili lepší zážitek z prohlížení našich stránek, používá tento web soubory cookies. Více informací.