Novinky

Hydrogen Horizont Automotive Challenge

Hydrogen Horizont Automotive Challenge

Hydrogen Horizont Automotive Challenge

„Koho neuzdraví léky, toho uzdraví příroda.“ Tenhle výrok starověkého řeckého lékaře a otce medicíny Hippokrata je v dnešní době velmi aktuální. Technologický pokrok lidstva si vybírá svou daň a přírodu ničí. Proto je každý projekt, který je zaměřen na její ochranu a rozvoj, velmi důležitý. A to ne kvůli dnešku, ale kvůli zítřejšku…  Jasně vidíme, že pokud chceme zachovat tuto planetu i pro další generace, musíme se zamyslet nad tím, jak se k ní chováme. A tak se naší povinností stává vést k ochraně přírody naše děti. Tuto cestu volíme i my v JP Spedition & Transport a podporujeme školy, které mají stejnou vizi.

Proto jsme se stali sponzorem týmu SOŠ a SOU Neratovice v projektu Hydrogen Horizont Automotive Challenge (H2AC) – závod modelů aut na vodíkový pohon. S nadšením jsme sledovali, jak se v soutěži umístil na prvém místě v kategorii nováčků. Akce se účastnila i další naše partnerská škola, a to Akademie řemesel Praha. Její tým již v minulosti v rámci projektu velmi úspěšně reprezentoval ČR i v zahraničí.

Právě takové projekty, zaměřené na využití „zelených technologií“ v praxi, umožňují žákům pohlédnou na svět jinýma očima. Pomáhají jim zamyslet se nad budoucností a uvědomit si, že každý člověk může změnit svět. Tato vize je to, co nás v JP Spedition & Transport žene neustále kupředu a svým dílkem bereme na sebe zodpovědnost za budoucnost této planety. Máme velkou radost, že můžeme spolupracovat a podporovat školy, které mají stejné hodnoty. Věříme, že společně klademe základy generace mladých lidí, jejichž cíl a přesvědčení pomůže zachovat tuto planetu i pro další generace.

 

 

Kontakty

Telefon: +420 737 246 660

E-mail: info@jpspedition.cz

Adresa

JP Spedition & Transport

Vodárenská 732

278 01, Kralupy nad Vltavou

Abychom vám zajistili lepší zážitek z prohlížení našich stránek, používá tento web soubory cookies. Více informací.