Novinky

Exkurze žáků Základní školy Komenského

Exkurze žáků Základní školy Komenského

Exkurze žáků Základní školy Komenského

Známý francouzský filozof a spisovatel Voltaire již v 18.století řekl: „Výchova odkrývá schopnosti, netvoří je.“ I my v JP Spedition & Transport chceme být součástí toho, jak naše děti poznávají své talenty a rozvíjí je ve svůj prospěch i v prospěch společnosti. Proto jsme v prosinci uspořádali exkurze pro žáky Základní školy Komenského, Kralupy nad Vltavou.  Exkurzí v prostorech naší firmy se v doprovodu svých učitelů zúčastnili žáci devátých tříd.

Tito žáci se právě rozhodují, kam se vydat na střední školu a kam chtějí profesně směřovat. Dopravní společnost tvoří komplexní systém oddělení, který v sobě skrývá mnoho různých profesních odvětví. JPST posouvá svět dopravy do nové dimenze a ukazujeme žákům, že i v dopravě najdou uplatnění kupříkladu šikovní grafici, marketingoví nebo IT specialisté i právníci…

Během exkurzí jsme žákům ukázali, jak funguje naše společnost a nakoukli do útrob jednotlivých oddělení. Samozřejmě je nejvíc zaujaly naše špičkové technologie a samotná ukázka tahače. Naším cílem není žákům ukázat co vše umíme a jakou máme techniku. Našimi prioritami jsou bezpečnost, ekologie a kvalita. Právě toto jsou hodnoty, jejichž důležitost chceme předat těmto mladým vnímavým lidem. Rádi jsme součástí toho, jak v sobě nalézají své talenty a touhu po vzdělání.  Jsme hrdí na to, že jim můžeme poradit s výběrem střední školy, jelikož s mnohými spolupracujeme, a dát jim jistotu, že i v jejich městě naleznou společnost, do které pak můžou vyrazit na praxi nebo později do zaměstnání. Společnost JP Spedition & Transport, která zakládá úspěch na svých hodnotách, kde se lidé mohou dále rozvíjet a být sami sebou.       

Kontakty

Telefon: +420 737 246 660

E-mail: info@jpspedition.cz

Adresa

JP Spedition & Transport

Vodárenská 732

278 01, Kralupy nad Vltavou

Abychom vám zajistili lepší zážitek z prohlížení našich stránek, používá tento web soubory cookies. Více informací.