Novinky

Den otevřených dveří v Akademii řemesel Praha – Střední škola technická

Den otevřených dveří v Akademii řemesel Praha – Střední škola technická

Den otevřených dveří v Akademii řemesel Praha – Střední škola technická

Začátkem prosince se konal den otevřených dveří v Akademii řemesel Praha – Střední škola technická. Jako smluvní partner akademie jsme byli součástí celé akce a studentům i rodičům jsme představili naši JP filozofii a cíle.

Chápeme souvislosti ve světe dopravy, a tak chceme, aby budoucí automechanici, autoelektrikáři i autotronici poznali servisní problematiku do hloubky.  Držíme se našeho hesla „Neměňte cíl, změňte cestu“ a proto jsme tentokrát během dne otevřených dveří zvolili jiný přístup.

Po krátkém představení naší společnosti JP Spedition & Transport následovala praktická část s detailním představením tahače značky Volvo. Náš zkušený kolega nezůstal jen při praktické ukázce, ale prozradil i část z našeho know-how. Poodkryl všem zúčastněným, jak funguje propojení servisu, technického oddělení a dispečinku. Právě toto bezchybné propojení nás dělá lídrem na trhu. I tyto zásadní informace předáváme studentům, kteří u nás absolvují odborný výcvik a vychováváme z nich skutečné profesionály.

Součástí našeho týmu na dnech otevřených dveří byl i Josef Novotný, student 2.řočníku v oboru automechanik, který právě absolvuje v JPST odborný výcvik. Spolu s našimi mechanikami pečuje v domovském servise JP o vozidla a připravuje se na vše, co ho v jeho budoucím povolání může potkat. I tady v Praze byl nedílnou součástí JP týmu a pohotově reagoval na dotazy účastníků.

Jsme hrdí na to, že i touto cestou můžeme měnit svět dopravy. S radostí sledujeme, jak studenti, kteří u nás absolvují odborný výcvik, na sobě pracují a nabírají zkušenosti. Pomalu se z nich stávají odborníci, které v budoucím zaměstnání nezaskočí žádná výzva. A co je hlavní, tak jako my v JP Spedition & Transport chápou, že se svojí poctivou prací podílejí na našem společném cíli, kterým jsou bezpečnější silnice a řidiči, kteří se vždy vracejí v pořádku domů za svými rodinami a přáteli.

 

 

 

 

 

 

 

 

Kontakty

Telefon: +420 737 246 660

E-mail: info@jpspedition.cz

Adresa

JP Spedition & Transport

Vodárenská 732

278 01, Kralupy nad Vltavou

Abychom vám zajistili lepší zážitek z prohlížení našich stránek, používá tento web soubory cookies. Více informací.