Novinky

Další úspěch – certifikát ISO 9001

Další úspěch – certifikát ISO 9001

Další úspěch – certifikát ISO 9001

Je mnoho cest, jak můžeme ukázat světu kvalitu práce. Naší vizitkou jsou v první řade výsledky, které dosahujeme – výjimečné pojištění, výjimečný roční škodní průběh včetně všech asistencí, nebo šetření pohonných hmot a životního prostředí. Od teď můžeme prokázat i další ukazatel kvality – Certifikát ČSN EN ISO 9001:2016!

Certifikace ISO 9001 je tvořena komplexními audity, které do detailu prostudují firemní postupy a poskytované služby. Systematickým a strukturovaným způsobem nahlédnou do všech procesů ve společnosti a najdou každé slepé místo.  Naše cíle a požadavky na nás samých jsou vždy vysoké, a proto jsme si k certifikaci zvolili jednoho z nejtvrdších „soupeřů“ - německý certifikační orgán TÜV SÜD, který je světovým lídrem v oblasti certifikace, auditů a testování.  Po více jak roce neustálých kontrol a zdokonalování naší práce, jsme tuto certifikaci úspěšně absolvovali s vynikajícími výsledky. Auditoři byli sami překvapeni pracovním nasazením a kvalitou naší práce.

Jsme hrdí na to, že i touto cestou můžeme všem naším zákazníkům sdělovat, že u nás v JP Spedition & Transport naleznou vždy vysokou kvalitu a efektivitu. I nadále budeme proto pokračovat ve zdokonalování našich služeb a budeme dělat vše proto, abyste Vy – naši zákazníci i zaměstnanci – cítili při spolupráci s námi vždy jistotu a spokojenost.  

Kontakty

Telefon: +420 737 246 660

E-mail: info@jpspedition.cz

Adresa

JP Spedition & Transport

Vodárenská 732

278 01, Kralupy nad Vltavou

Abychom vám zajistili lepší zážitek z prohlížení našich stránek, používá tento web soubory cookies. Více informací.