Novinky

Akademie řemesel v JP

Akademie řemesel v JP

Akademie řemesel v JP

Dne 7.9. se uskutečnila exkurze žáků Akademie řemesel Praha. Do Kralup nad Vltavou přijelo 14 žáků  s pedagogickým doporvodem. Jednalo se o žáky 2.- 3. ročníků, kteří studují v borech  - mechanik opravář motorových vozidel, strojník, autoelektrikář, tesař.

 

Úvodem promluvil jednatel společnosti Jan Pavlíček. Seznámil studenty s některými kolegy a hovořil o naší firemní politice, představách a „trnité“ cestě k úspěchu. Většina žáků byla příjemně překvapena, že i doprava se dá dělat jinak a pokud člověk jde za svým cílem, výsledek je brzy vidět.  Nad naše očekávání a příjemné překvapení, byli žáci velice zvídaví a měli mnoho dotazů jak na jednatele společnosti, tak na přednášející. Exkurze byla rozdělena na dvě části a to na teoretickou, kde byli informováni o využívaných technologiích a filozofii a na část praktickou, kdy navštívili náš vozový park a servis.

V servisu jim naši mechanici v čele s vedoucím servisu ukázali prostory, seznámili je s úkony, které zde v Kralupech provádíme a co vše se mohou v našem servisu pod vedením zkušených techniků naučit.

Na konci exkurze jsme vyhlásili krátkou soutěž a někteří jedinci tak v závěru získali firemní trička. Nakonec všichni dostali malý dárek.

Věřím, že pro všechny zúčastněné byla exkurze poutavá a každý si z ní pro sebe odnesl to podstatné.

Děkujeme všem,  kteří trpělivě naslouchali  a doufáme, že se s některými brzy potkáme.

Děkujeme taktéž vedení školy a pedagogickému doprovodu, že si našli čas a s žáky vyjeli.
 

Kontakty

Telefon: +420 737 246 660

E-mail: info@jpspedition.cz

Adresa

JP Spedition & Transport

Vodárenská 732

278 01, Kralupy nad Vltavou

Abychom vám zajistili lepší zážitek z prohlížení našich stránek, používá tento web soubory cookies. Více informací.