Kariéra

Ostatní

Správce vozového parku

TECHNIK

Co by bylo Vaším úkolem?

  • Evidence a kontrola vozového parku společnosti (zhruba 100 aut a 100 návěsů)
  • Správa vozového parku – zajištění STK, platnosti tachografů, zajištění pravidelných servisů, předávání, přejímání, kontrola
  • Tvorba pravidelných reportů a správa dat do interních programů.
  • Správa a revize stavu pneumatik, dohled nad dodržováním vnitřní směrnic.
  • Komunikace s externími servisy a dodavateli v rámci řešení vozového parku.
  • Řešení pojistných událostí - komunikace s interním pojistným oddělením a řešení spoluúčastí v rámci škodní komise
  • Interní komunikace napříč odděleními společnosti, zejména dodržování termínů měsíčních a ročních uzávěrek, přímá komunikace s řidiči vozidel.
  • Kontrola fakturace-správnost a oprávněnost.
  • Monitoring vozidel - kontrola nařízení 561/2006, stahování karet řidičů.

Jaký by měl být Váš profil?

  • máte zkušenosti s přímou správou vozového parku 2 a více let nebo praxi v dopravě či servisu
  • máte excelentní organizační schopnosti
  • jste pečlivá/-ý, spolehlivá/-ý, samostatná/-ý, umíte si určit priority
  • rád/ráda komunikujete s dodavateli nebo s kolegy v češtině i angličtině, vedení obchodního jednání vám nečiní problém
  • k práci přistupujete s úsměvem, jste odolní vůči stresu, kritika vás nesrazí na kolena
  • jste aktivní řidič, vlastníte řidičský průkaz skupiny C+E

Co Vám nabízíme my?

  • Platové podmínky 40.000 – 50.000 Kč hrubého/měsíc
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • místo výkonu Kralupy nad Vltavou
  • finanční ohodnocení dle osobního výkonu
  • spolupráce se zkušenými kolegy
  • zázemí prosperující firmy = stabilita a perspektiva
  • práci v přátelském a mladém kolektivu
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • notebook, telefon
  • výhodné podmínky osobního pojištění i pojištění majetku a rodinných příslušníků
  • možnost sjednání výhodného telefonního tarifu i pro rodinné příslušníky
  • výhodné ceny nákupu pneumatik a náhradních dílů na soukromé vozidlo
  • pravidelné školení zaměstnanců

Rádi vám poradíme

Neváhejte nás kontaktovat. Odpovíme vám do 24 hodin,nebo vám v případě potřeby zavoláme.

Vyplňte prosím toto pole

Vyplňte prosím platný e-mail

Informace o zpracování Vašich osobních údajů a naleznete zde.

Zpráva byla úspěšně odeslána

Kontakty

Telefon: +420 737 246 660

E-mail: info@jpspedition.cz

Adresa

JP Spedition & Transport

Vodárenská 732

278 01, Kralupy nad Vltavou